THE_LORD_OF_TURKEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınavlarda Hiç Kopya (yardımlaşırmıydınız:)çekermiydiniz....

3 posters

Sınavlarda Hiç Kopya (yardımlaşırmıydınız:)çekermiydiniz.... Empty Sınavlarda Hiç Kopya (yardımlaşırmıydınız:)çekermiydiniz....

Mesaj  big_of_deniz C.tesi Ocak 12, 2008 12:07 pm

ewet arkadaşlar burda derslerde kopya çektiniz mi..Smile(diğer değişiyle. yardımlaştınız mı?Smile)hangi derslerde yardımlaşma iihtyacınız oldu yazınız.
big_of_deniz
big_of_deniz
Admin
Admin

Sınavlarda Hiç Kopya (yardımlaşırmıydınız:)çekermiydiniz.... Empty Geri: Sınavlarda Hiç Kopya (yardımlaşırmıydınız:)çekermiydiniz....

Mesaj  dadas.ouz C.tesi Ocak 12, 2008 12:42 pm

evet geçen gun sınıfça matamatik dersinde çektik Very Happy suferdı yha sınıfın halını gorsenız herkez bırbırıne bakıo.sorular aynıydı a,b yoktu bende ayıptır solemesı sınıfın çalıskanlarından bı kızla çıktıgım ıcın onun yanında oturdum ve 82 aldım zuahhaa. Very Happy:D:D
dadas.ouz
dadas.ouz

http://www.web-djdadas.tr.gg

Sınavlarda Hiç Kopya (yardımlaşırmıydınız:)çekermiydiniz.... Empty Geri: Sınavlarda Hiç Kopya (yardımlaşırmıydınız:)çekermiydiniz....

Mesaj  metin_99 C.tesi Ocak 12, 2008 2:05 pm

ben ömrüm boyunca bi kez bile çekmedim...geçen inglizce sınavından 84 aldım SadSad 1 puanla kaçırdım yani...geçen cuma matematik (sınıf 1. yimdir bu konuda Very Happy) sınavında bütün sorualrı yaptım 10 puanlık bi soru kaldı...düşünüom düşünüom...ama yapamadım o soru boş kaldı...sonra sınav biter bitmez cevabı buldum sinir oldum yhaa...öretmne elimden kağıdı alıo cevabı buluom offfffffff...cevaba görede iki sayıdan 3 çıkartıp ebob larını bulucaktık...ama ben maalesef heyecandan çok kolay bulduğum ve anında çözdüğüm bu tür soruların birini hemde sınavda yapamadım Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
metin_99
metin_99
Admin
Admin

https://thelordofturkey.yetkin-forum.com

Mesaj  big_of_deniz Paz Ocak 20, 2008 7:06 am

8. sınıfa gel kopyanın alyasını çekersin(yardımlaşırsın)Smile
big_of_deniz
big_of_deniz
Admin
Admin